Spoločnosť

ALUSTEEL, spol. s r.o.

Pôsobíme na Slovenskom trhu od roku 2002. Naše sídlo sa nachádza v srdci hlinikárskeho priemyslu Slovenska. Spolu s takými spoločnosťami, ako sú Slovalco, či Sapa Profily, nás nájdete areáli hlinikárne ZSNP Žiar nad Hronom.

Založenie našej firmy vyplynulo z koncepcie rozvoja spoločnosti INGSTEEL. ALUSTEEL je dodnes členom skupiny spoločností INGSTEEL Group. Od svojho založenia máme jasné zameranie, orientované na výrobu hliníkových presklení, okien, dverí, fasád, prevetrávaných plášťov na báze hliníkových plechov a rôznych ďalších doplnkov pre stavebný sektor.

V tejto oblasti patríme medzi lídrov na Slovenskom trhu. Naša výrobková orientácia je výlučne zákazková, to znamená snažíme sa v maximálnej miere splniť požiadavky architektov, projektantov, a investorov na funkčnosť, kvalitu a uspokojenie potrieb, ktoré sú kladené na naše výrobky pri ich zabudovaní do stavieb.

Poradenská činnosť, záručný a pozáručný servis sú pre nás samozrejmosťou.

Naša Spoločnosť, vybavená dnes CNC technológiou, ponúka dnes i špeciálne objektové riešenia podľa prianí našich zákazníkov pri rešpektovaní súčasných trendov v stavebníctve.

 
ALUSTEEL, spol. s r.o.
Priemyselná 12, 965 63 Žiar nad Hronom
+421 45 601 52 51